30 ÓRÁS AKKREDITÁLT KÉPZÉSEK: EGÉSZSÉGES ÉLETMÓDRA NEVELÉS

Az egészséges életmódra nevelés témáján belül két napos továbbképzésen vehettünk részt. Az első nap előadója Szabó László volt, aki az elsősegély nyújtás ismereteiről tartott előadást. Különböző sérüléseket és azok ellátását mutatta be nekünk, elsősorban az iskolai balesetekre hívta fel a figyelmet és előadásában segítséget nyújtott a sérülések szakszerű ellátásához.

A második nap Kirschner Ágnes előadásában, az iskolában az egészséges életmódra nevelést komplex módon ismertette. Külön kiemelve az egyes tantárgyak nyújtotta lehetőségeket. A továbbképzés zárásaként féléves tanmenetet és óravázlatot készítettünk, amelyben alkalmaztuk megszerzett ismereteinket.
Gergely Gyuláné: Rendkívül hasznos a gyakorlatban alkalmazható ismereteket szereztünk.

Márkusné Tóth Gizella: Az előadók nagyon felkészülten és közérthető módon adták át ismereteiket.

KEMECSE-30 ÓRÁS-EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD1 KEMECSE-30 ÓRÁS-EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD2