CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS: HUZELLA PÉTER

Huzella Péter előadása során az életkori jellemzőket végig szem előtt tartva igazi élményt nyújtott a gyerekeknek. Az előadás kezdetén Petőfi Sándor Farkasok, majd a Kutyák dala című versét hallhattuk. A szerelmi versek vizein is hajózhattunk a nagyszerű művész előadásában, így átélhettük  irodalmunk nagy alakjainak Petőfi Sándor Szeptember végén, József Attila Jöjj, testvérkém, végül Ady Endre Őrizem a szemed című szerelmes versével zárul ez a csokor. Az előadás második felében Kányádi Sándor, Móricz Zsigmond megzenésített verseit hallhattunk és a versek révén megismerhettük a sisakos kazuár, a fossza, és Mohamed történetét. Az előadás során a gyerekeket is bevonta a közös éneklésbe, és még az előadás után is felcsendültek a szurkolók dalának refrénjei a folyosón.

Plósz Máté: Volt olyan dal, amit megismertem, mert régen az óvodában is énekeltük.

Márton Enikő: Nekem 1. osztályban a Török és a tehenek volt az egyik kedvenc mesém.

Hegedüs Bence: Nekem legjobban a szurkolók dala tetszett, mert én is nagyon szeretem a focit.

KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA1 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA2 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA3 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA4 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA5 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA6 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA7 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-HUZELLA8