ÖKOTÁBOR – MÁROKPAPI

A program helyszíne: Csiperke Erdei Iskola és Tábor Márokpapi

Foglalkozást tartotta: Szőke Zsuzsa

A megnyitó és a szállás elfoglalása után csoportalakító játék vette kezdetét, melyet kooperatív módszerek tettek színessé. Tanulóink megismerkedtek a botpaládi iskola tanulóival, majd játékos formában felderítették Márokpapi nevezetességeit, megismerték a tábor környezetét, a helyi sajátosságokat.

Este csillagászati előadáson vettek részt, melyen számos új ismerettel gazdagodtak Naprendszerünkkel kapcsolatban.

Lakatos Attila: Nagyon örülök, hogy részt vehetek ezen az Ökotáboron.

Izsai Jázmin: Már az első nap nagyon sok új ismeret birtokába jutottam, remélem a többi nap is ilyen élménygazdag lesz.