PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE HÁTRÁNYOS HELYZETŰ GYERMEKEK MENTORÁLÁSÁRA

A foglalkozás témája: Pedagógusok felkészítése a hátrányos helyzetű gyermekekkel való foglalkozásra, mentorálásra

A továbbképzésen a hátrányos helyzet fogalmával, a tanulók nyilvántartásával, helyzetével a felzárkóztatás lehetőségeivel ismerkedhettünk meg. Az előadó ismertette a törvényi háttér változásait is. Külön figyelmet fordított az aktualitások ismertetésére.

Horváthné Bodnár Emese: Az iskola ifjúságvédelmi felelőse révén számomra nagyon fontos, hogy mindig tisztában legyek a törvényi változásokkal.

Vad Zsolt: Iskolánkban nagyon sok hátrányos helyzetű tanuló jár , így számunkra kiemelkedően fontos hogy ismerjük a helyzetüket, lehetőségeiket.

KEMECSE-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE1 KEMECSE-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE2 KEMECSE-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE3 KEMECSE-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE4 KEMECSE-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE5