TANÓRÁN KÍVÜLI MOZGÁSOS RENDEZVÉNYEK – BOOT CAMP

 Ez a sportág egy új testedzési lehetőséget mutatott a résztvevő tanulóknak és az ott lévő pedagógus kollégák számára. Mivel ismeretlen területet ismerhettek meg a résztvevők ezért kicsit félénken kezdtek a gyakorlatok végrehajtásához. A program végén a gyerekek elfáradva, de egy új lehetőség megismerésével lettek gazdagabbak. A foglalkozást vezető edzők nagy szakmai tudással és példamutatással ismertették meg ezt a kemény sportágat a tanulókkal.

Korpai Miklós: Nagyon jól éreztem magam, örülök hogy fizikailag végig tudtam csinálni a feladatokat.

Varga Dorina: Nagyon nehéz volt, nagyon elfáradtam, de megérte!

Szilágyi Dániel: Lehet, hogy otthon is fogom csinálni ezeket a feladatokat, mert nagyon erősít.

KEMECSE-TANÓRÁN KÍVÜLI-BOOT CAMP1 KEMECSE-TANÓRÁN KÍVÜLI-BOOT CAMP2 KEMECSE-TANÓRÁN KÍVÜLI-BOOT CAMP3 KEMECSE-TANÓRÁN KÍVÜLI-BOOT CAMP4 KEMECSE-TANÓRÁN KÍVÜLI-BOOT CAMP5