TANÓRÁN KÍVÜLI MOZGÁSOS RENDEZVÉNYEK – KATUS ATTILA

A fitneszvilág ismert magyar sztárja Katus Attila óráján vehettünk részt. Tanulóink élvezték a friss levegőn, jó zenére történő mozgást és a foglalkozás utáni kötetlen beszélgetést a hatszoros világbajnokkal. Katus Attila mesélt nekik sportszeretetéről, az egészséges életmód és a rendszeres testmozgás fontosságáról. Tudatosította tanulóinkban, hogy a sport pozitív tulajdonságai nem csak a testre, hanem a lélekre és a szellemre is hatnak. A rendszeres mozgás számos, szinte azonnal érezhető pozitív változást idéz elő a szervezetben, s ha ez életük természetes részévé válik, akkor nyilvánvalóan preventív hatása is van.
Simon Péter: Nagyon tetszett, hogy együtt tornázhattunk Katus Attilával. Jó volt találkozni egy világbajnokkal.

Kálmándi Nikolett: Szeretek aerobikozni, nekem nagy élmény volt Katus Attila óráján részt venni.

Szőr Mátyás: Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen híres, ismert ember ilyen közvetlen tud lenni a gyerekekkel. Nagyon sok olyan dolgot mondott amiből tanulni lehet.

KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS1 KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS2 KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS3 KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS4 KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS5 KEMECSE-TANORÁN KIVÜLI-KATUS6