VÁLLALKOZÓI ÉS ÉLETPÁLYA ÉPÍTÉSE 1.

A mai foglalkozáson a tanulók érdeklődését az előadó, Kis László beszélgető kör alakításával keltette fel, melynek témája a pályatervezés volt. Az oldott hangulatban zajló beszélgetés során a tanulók ismereteket szerezhettek az életpálya, valamint az életpálya-építés lényegi elemeiről. Ezt követően vállalkozói ismeretekre vonatkozó kérdéseket kaptak a tanulók. Az előadó felvázolta a főbb vállalkozási formákat és azok legfőbb ismérveit. Közös ötletelést követően a csoport megalapította a „Szamóca Bt.”-t, majd szerep- és szituációs játékokban gyakorolhatták a vállalkozói szemlélet mindennapi életben való alkalmazását.

KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ1 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ2 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ3 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ4 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ5 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ6 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI ÉLETPÁLYA-KISLÁSZLÓ7