CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS – CHILDREN OF DISTANCE

Igazi meglepetésként érkezett hozzánk a mai napon a Children of Distance és Szabyest, akik iskolánk tanulóinak is nagy kedvencei. Children of Distance magyar hiphop, pop csapat igen széles rajongótáborral rendelkezik iskolánk tanulói között is. A gyerekek velük együtt énekelték dalaikat. A gyerekek lelkesen, csillogó szemmel hallgatták a tehetséges művészek előadását. Közvetlen stílusukkal még inkább belopták magát a lelkes közönség szívébe.

 

Jónás Vanda: Mindig is a kedvenceim voltak, most még inkább tetszenek.

Mihalovics Anasztázia: Örülök, hogy hallhattam az előadásukat, szinte az álmom vált valóra.

Lukács Viktória: Minden dalukat ismerem és sikerült egy közös képet is készíteni velük

KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-CHILDREN OF DISTANCE1 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-CHILDREN OF DISTANCE2 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-CHILDREN OF DISTANCE3 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-CHILDREN OF DISTANCE4 KEMECSE-CSALÁDI ÉLETRE NEVELÉS-CHILDREN OF DISTANCE5