VÁLLALKOZÓI ÉS ÉLETPÁLYAÉPÍTÉS – 3

Beszámoló a 2015. október 05-ei Vállalkozói és életpálya-építés tanácsadásról

A foglalkozás rendkívül jó hangulatban zajlott. Wiegmann Alfred a foglakozás kezdetén a karrier építés pozitív és negatív jelentéséről beszélt, majd „Amerikából jöttem” játékot játszottak. A játékkal a kommunikáció fontosságára hívta fel a tanulók figyelmét.  Szóba került a pályaválasztás kapcsán az életút- életpálya építés és az élethosszig tartó tanulás és az önmegvalósítás fontossága is. Hasznos tanácsokkal látta el jövőbeli foglalkozásukkal kapcsolatban a tanulókat, melyhez elengedhetetlen az önismeret és a flexibilitás. A záró részben „vállalkozásokat” alapíthattak a tanulók, ezáltal bepillanthattak ennek nehézségeibe.

Jónás Vanda: Nagyon jól éreztem magam a foglalkozáson. Érdekes volt a foglakozás.

Rácz Máté: Hasznos volt a foglalkozás, hiszen mi is továbbtanulás előtt állunk.

KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-1 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-2 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-3 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-4 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-5KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-6 KEMECSE-VÁLLALKOZÓI-7